Ana Sayfa     Ürünlerimiz     Servis     Distribitör     Bayilerimiz      Hakkımızda     İletişim  

DPH TURKIYE

İkitelli Dolapdere San. Sit. 16 Ada No:1

İkitelli / İSTANBUL

TEL (212) 671 04 44
FAX (212) 549 80 87
 

“Biz,  Dph ve Höfert grubu olarak şirket üretim merkezimiz başta Almanya olmak üzere, İsviçre, İspanya ve İtalya’daki fabrikalarımızda sızdırmayı önleyen O-ring, keçe ve conta ürünlerinin üretimini gerçekleştirmekteyiz.”

 Çeşitli gıda, kimya, petrokimya, tüm hafif ve ağır sanayi kuruluşlarına üstün kaliteli hammaddeler kullanarak üretilmiş ürünler ile 45 yılı aşkın süredir 82 ülkede hizmet vermekteyiz.

Dph ürünleri,  Dph Otomotiv San. ve Tic. Ltd. Şti. Nisan 2007’de kurulmadan önce 1998 yılından beri Türkiye’de bir temsilci tarafından tüketicilerine sunulmuştur.

Dph’ın merkezi Hamburg – Almanya’da birçok Alman ve yabancı OEM ve yan sanayi firmalarına hizmet vermektir. Bu firmaların Türkiye’de ayrıca üretim faaliyetlerinden dolayı kullanmaya alışık oldukları Dph ürünlerinin tedariklerinde teslimat sürelerini en kısa zamanda tutabilme amacı Dph Türkiye’nin kurulmasında önemli rol oynamıştır.

Dph Türkiye, Türkiye pazarının hareketliliği ve ayrıca Dph ürünlerinin Türkiye pazarına hitap edebilen geniş ürün yelpazesi nedeniyle direkt stoktan teslimat yapabilmesi nedeniyle Nisan 2007’de İkitelli’de kurulmuştur.

Dph ürünlerinin çeşitliliği servislerin yoğun olarak kullandığı muhtelif sızdırmazlık elemanları, Keçe ve Keçe tamir takımları, Conta ve Conta takımları, PTFE ürünler, özel hammaddeler ile üretilmiş ve kaplanmış geniş ölçü seçenekli O-ring çeşitleri ve muhtelif motor yedek parçaları ile Türk üreticiler, toptancılar, servisler ve direkt tüketicilere hizmet vermekteyiz.

Geniş stok ve dolayısıyla teslim sürelerimizin kısa tutulması, kaliteli ürün, uygun fiyat oranlarımız diğer meslektaş kuruluşlardan önce tercih edilmemize yardımcı olmaktadır.

Dph ürünlerinin orijinal standartlara uygun olarak üretilmeleri bize müşterilerimize tüm gereken güvenceleri sağlamamızı ve ürünlerimize gereken garantileri verebilmemizi sağlamaktadır.

Piyasanın içinde olmamız parçaları araçlara uygulayan servislerden gelen taleplerden haberdar olmamızı sağlamaktadır.

Yeni ürün taleplerinde müşterilerimiz arasında muhtemel ürün hareketliliğini tespit etme olanaklarımız mevcut. Bundan dolayı talep edilen yeni ürünlerin rekabet edilebilir düzeyde üretimini yapmak için gerekli imkanlara sahibiz.

Firmamız, 2009 başından itibaren yeni yönetimi ile emin adımlarla ilerlemektedir.

 “Hedeflerimizin başında müşteri memnuniyeti, kaliteli hizmet ve ürün yelpazesinin genişliği bulunmaktadır.”